Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w polsko-niemieckim wydarzeniu poświęconemu wymianie doświadczeń niemieckich obszarów chronionych, które odbędzie się 20.03.2019 roku w Parku Narodowym Vorpommersche Boddenlandschaft w Niemczech. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu INT107, pt. "Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (Akronim REGE)". Podczas tego wydarzenia  zapewniamy tłumaczenie symultaniczne oraz posiłek, przejazd ze Szczecina i z prowrotem.

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w wydarzeniu jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz zwrotne uzyskanie potwierdzenie ze strony organizatorów. Zgłoszenia prosimy kierować emailowo na  dawid.dawidowicz@zut.edu.pl. Zgłoszenia na formularzu w załączeniu proszę przesyłać wyłącznie do 08.03.2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jednocześnie informujemy osoby, które będą uczestniczyły w tym wydarzeniu, zobowiązane są do wyrobienia i posiadania przy sobie Europejskie Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (służbowe, w tym zaświadczenie A1 lub turystyczne w zależności od uczestnika) oraz dodatkowe ubezpieczenie NNW. Organizator nie ma możliwości  zapewnienia ochrony w tym zakresie.