„Prawne i administracyjne aspekty zatrudniania naukowców-cudzoziemców w Polsce i Polaków za granicą” 09.10.2015 15:29

Tytuł: Spotkanie informacyjne pt. „Prawne i administracyjne aspekty zatrudniania naukowców-cudzoziemców w Polsce i Polaków za granicą” w RCIiTT

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT serdecznie zaprasza naukowców i administrację uczelni na spotkanie informacyjne pt.: „Prawne i administracyjne aspekty zatrudniania naukowców-cudzoziemców w Polsce i Polaków za granicą”, które odbędzie się 5 listopada 2015 r. w siedzibie RCIiTT. Uczestnictwo w spotkaniu jest idealną okazją do pozyskania informacji na temat wszelkich formalności związanych z legalizacją pobytu cudzoziemców oraz wysyłania polskich naukowców za granicę. Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem: www.innowacje.zut.edu.pl/index.php/pl/mod/szkolenia

Z poważaniem,
Marika Skubiszewska