Konkurs BANRISK – Liga Akademicka 06.10.2016 11:49

Z  przyjemnością informuję o rozpoczęciu kolejnej edycji projektu pod nazwą Konkursu BANRISK – Liga Akademicka. Jest to program z zakresu zarządzania finansowanego bankiem, skierowany do studentów uczelni i wydziałów ekonomicznych. Udział studentów w projekcie jest nieodpłatny.

Do udziału w Konkursie mogą przystąpić 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od III roku studiów wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku), z kierunków o profilu bankowo-finansowym, ekonomicznym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok akademicki 2015/2016 to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen wszystkich członków zespołu) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich. Dopuszcza się udział uczestników poprzednich edycji Konkursu z zastrzeżeniem, że w nowo zgłoszonym zespole może się znaleźć tylko jedna osoba-uczestnik poprzedniej edycji Konkursu organizowanego przez WIB. Dotychczas, w Konkursie wzięło udział ponad 525 studentów z 32 uczelni, podzielonych na 105 zespołów.

W bieżącej edycji Konkursu uczestniczy 16 zespołów, a zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 3 listopada 2016 r. Po szczegółowe informacje nt. rekrutacji, wymaganych dokumentów i samego przebiegu Konkursu zapraszamy na stronę projektu www.szkola-ryzyka.pl oraz fanpage www.facebook.com/BanriskLigaAkademicka

Więcej informacji w załączeniu.

Zgłoszenia z Wydziału przed wysłaniem należy zgłosić do dr Marzeny Rydzewskiej – Prodziekan ds. kształcenia (mrydzewska@zut.edu.pl)

Szczegóły w załączniku (format:  pdf, rozmiar:  142 kB)