Konferencja naukowa z okazji 30-lecia utworzenia Wydziału Ekonomicznego ZUT w Szczecinie 01.06.2016 12:00

Zapraszam do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

"Ekonomiczne wyzwania zrównoważonego i stabilnego rozwoju gospodarczego w Polsce w latach 2015-2020"

23-24 czerwca 2016 r.

Konferencja naukowa połączona jest z wyjazdem studyjnym do Berlina.

Konferencja organizowana jest z okazji 30-lecia utworzenia Wydziału Ekonomicznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i połączona z obchodami 50-lecia pracy dydaktyczno-naukowej pioniera i spiritus movens powstania Wydziału – prof. dr. hab. Antoniego Mickiewicza, dr.h.c.

Wszystkie informacje zamieszczone są na stronie konferencji agrobiznes.zut.edu.pl/konferencja/