III Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w piłce siatkowej mieszanej (mixty) 23.03.2018 10:37

19.04.2018r. godz. 17:00

Zapraszamy społeczność akademicką Uczelni na turniej, którego celem jest propagowanie aktywności fizycznej, popularyzowanie siatkówki wśród społeczności ZUT, wyłonienie najlepszej drużyny siatkarskiej turnieju.

Regulamin zawodów:

W zawodach biorą udział drużyny reprezentujące wydziały ZUT-u (liczba zespołów z wydziału dowolna, ale skład drużyny niezmienny w czasie  turnieju).

W skład drużyny wchodzą tylko studenci i pracownicy z danego wydziału.  Drużyna składa się z 3 studentek  i 3 studentów oraz z zawodników rezerwowych.

System rozgrywania turnieju będzie podany przed rozpoczęciem w zależności od ilości zgłoszonych zespołów.  Przepisy gry zgodnie z przepisami PZPS. Zgłoszenie drużyn, zebranie kapitanów i losowanie w dniu zawodów 19 kwietnia 2018r. o godz. 16.30.