Absolwenci Wydziału w Złotej Księdze Absolwentów ZUT w Szczecinie 31.03.2015 12:21

Absolwenci Wydziału w Złotej Księdze Absolwentów ZUT w Szczecinie

Absolwenci na naszego Wydziału, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2013/2014, Pani Małgorzata Olędzka (studia II stopnia kierunek ekonomia) i Pan Rafał Lipiński (studia I stopnia kierunek ekonomia) zostali wpisani do Złotej Księgi Absolwentów ZUT w Szczecinie.

Wyróżnienia przyznano na wniosek rad wydziałów 16. absolwentom Uczelni. Uroczyste spotkanie rektora z najlepszymi absolwentami roku akademickiego 2013/2014 miało miejsce 25 marca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali senatu ZUT w Szczecinie.

Absolwenci, którzy uzyskali wyróżnienie otrzymali również list gratulacyjny oraz medal pamiątkowy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.