Obrona mistrza - Student Wydziału Ekonomicznego kierunku Ekonomia Pan Wiktor Hadała 27.11.2023 12:20

Student Wydziału Ekonomicznego kierunku Ekonomia Pan Wiktor Hadała, jest pasjonatem Karate Kyokushin. Dotychczas ma na swoim koncie następujące znaczące sukcesy nie tylko na arenie krajowej ale także i w Europie:

• Złoty medal w Mistrzostwach Polski PZKK w kategorii kumite seniorów -75 kg (Ełk 23.04.2022)
  • Złoty medal w Mistrzostwach Polski PZKK w kategorii kata seniorów (Ełk 23.04.2022)
  • Srebrny medal w Mistrzostwach Polski PZKK w kategorii kumite seniorów – 70 kg (Limanowa 15.04.2023)
  • Srebrny medal na Pucharze Polski PZK w kategorii kumite seniorów -70 kg (Bydgoszcz 18.12.2021)
  • Srebrny medal na IKO Nakamura Polish Open w kategorii kumite seniorów  -70 kg (Limanowa 22.10.2022)
  • Brązowy medal V Mistrzostw Europy WKB w kategorii kumite seniorów – 70 kg (Dębica 12-13.11.2022)
  • Brązowy medal IV Mistrzostw Europy WKB w kategorii kata seniorów (Leżajsk, 11-12.12.2021)

Wiktor jest aktualnym wicemistrzem Polski kategorii lekkiej seniorów Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz zeszłorocznym brązowym medalistą Mistrzostw Europy organizacji WKB (World Kyokushin Budokai).

Kolejnym sukcesem naszego mistrza jest wywalczenie miejsca w kadrze Polski (i jako jednego z czterech reprezentantów Szczecińskiego Klubu Sportowego Husaria) na tegoroczne Mistrzostwa Świata organizacji So-Kyokushin, które odbędą się pod koniec listopada w Japonii w mieście Shizouka, gdzie wystartuje w konkurencji kumite seniorów – 67 kg (walki pełnokontaktowe) oraz konkurencji kata (pokazowe układy formalne). Trzymamy kciuki za dobry wynik!

Sukcesy sportowe Pana Wiktora idą w parze z sukcesami w nauce. We wrześniu 2023 roku obronił pracę magisterską, pt. „Raportowanie niefinansowe z zakresu społecznej odpowiedzialności w spółkach branży paliwowo-energetycznej” na ocenę bardzo dobrą i z wnioskiem o wyróżnienie.

W czasie przygotowań do najważniejszego startu w życiu, Wiktor łączy intensywne treningi z pracą zawodową w biurze rachunkowym. Mimo to dzieli się swoją wiedzą i pasją z innymi, dlatego też  w roli instruktora prowadzi zajęcia karate dla grup dziecięcych w swoim klubie.

Pan Wiktor Hadała trenuje Karate Kyokushin nieprzerwanie od 10 roku życia. Jak zauważa jeden z wykładowców na Wydziale Ekonomicznym ZUT, dr Dawid Dawidowicz, pan Wiktor dał się poznać nie tylko jako bardzo zdolny student, ale cechują go także niezwykła skromność i wysoka kultura osobista

Życzymy naszemu mistrzowi dalszych sukcesów zarówno tych sportowych, jak i zawodowych.

Walki Wiktora z turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych dostępne są na kanale Sparring Partner: www.youtube.com/@SparringPartnerPL

Przykładowe walki:

www.youtube.com/watch  – półfinał IKO Nakamura Polish Open 2022