Czytaj z Wydziałem Ekonomicznym ZUT! 29.03.2024 13:46

W ramach zainicjowanej przez dr Anetę Zarembę z Katedry Nieruchomości współpracy Wydziału Ekonomicznego ZUT i Centrum Handlowo Rozrywkowego Galaxy wszyscy mieszkańcy Szczecina i odwiedzający CHR Galaxy mogą skorzystać ze strefy bookcrossingowej. Jest to inicjatywa Wydziału Ekonomicznego, która wynika z naszej świadomości społecznej odpowiedzialności za środowisko a także miłości do książek. Przez nieodpłatne przekazywanie książek metodą „podaj dalej” chcemy popularyzować książki i czytelnictwo włączając się w ten sposób w nurt tworzenia globalnej biblioteki. Według nas książki powinny podróżować, przemieszczać się z rąk do rąk, żyć i spełniać swoje zadanie. Zależy nam na tym, aby po prostu były czytane.