Zaproszenie na polsko-niemieckie warsztaty z zakresu statystyki 17-18.12.2018 r. 06.12.2018 11:16

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w polsko-niemieckich warsztatach w ramach projektu INT107, pt. "Współpraca transgraniczna między
uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (Akronim REGE)".

Najbliższe warsztaty dotyczące metod doboru próby badawczej w badaniach społeczno-ekonomicznych będą realizowane w dniach 17 -18. grudnia
2018 w Szczecinie (Uniwersytet Szczeciński oraz ZUT w Szczecinie)

Szczegółowy plan warsztatów w załączeniu.

Podczas polsko-niemieckich warsztatów zapewniamy tłumaczenie symultaniczne oraz posiłek. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w wydarzeniu jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz zwrotne uzyskanie potwierdzenie ze strony organizatorów.

Zgłoszenia prosimy kierować emailowo na adres dawid.dawidowicz@zut.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kierownik projektu

Dr Wojciech Zbaraszewski

"Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR)."

Agenda (format:  pdf, rozmiar:  841 kB)