Zaproszenie na Konferencję Naukową - "Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku” 30.11.2022 11:07

Zaproszenie na Konferencję Naukową Naukowe Koło Ekonomistów

działające przy Instytucie Nauk Ekonomicznych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zaprasza do udziału w

XX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej

"Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku”

Konferencja odbędzie się w dniach 13-17.03.2023r. w formie hybrydowej. Istnieje możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego lub poprzez platformę ZOOM.

Podczas wydarzenia zapraszamy wszystkich kandydatów do wygłoszenia referatów na tematy związane z motywem tegorocznego MSKN „Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku”. Zadaniem konferencji jest integracja osób z różnych dyscyplin, w związku z czym zaproszenie kierujemy przede wszystkim do studentów i doktorantów socjologii, psychologii, prawa, administracji, filozofii, historii, zarządzania, politologii oraz ekonomii.

Chęć udziału czynnego zgłosić można do 21.01.2023r. godz. 23:00 poprzez formularz: forms.gle/6cadTHYh4q5DJsUh7

Wystąpienia prelegentów zostaną potwierdzone certyfikatami!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego (nke@uwr.edu.pl).

Serdecznie zapraszamy do czynnego oraz biernego udziału!

Krzysztof Nowak - Prezes NKE
Magdalena Radwan - Wiceprezeska NKE

Szczegóły w plikach:

Link do wydarzenia na Facebooku:

● w języku polskim fb.me/e/2kDlhmO5Q

● w języku angielskim fb.me/e/2sbSXnAoO