XVI Konkurs Wiedzy Ekonomicznej 18.04.2024 11:26

Dnia 12 kwietnia 2024 r. na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, odbył się XVI Konkurs Wiedzy Ekonomicznej. Konkurs ten odbywa się pod patronatem Wydziału już szesnasty raz i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem zarówno uczniów szkół o profilu ekonomicznym, jak i ogólnokształcącym. W XVI konkursie udział wzięli uczniowie zachodniopomorskich szkół ponadpodstawowych, którzy rywalizowali w zakresie znajomości zagadnień szeroko rozumianych nauk ekonomicznych.

Celem przygotowanych zadań było sprawdzenie wiedzy uczniów, z obszaru ekonomii, zarządzania oraz przedsiębiorczości.

Kolejna edycja konkurs odbędzie się w przyszłym roku. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia stron Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, które było współorganizatorem konkursu.