Współpraca nauki z biznesem – spotkanie z przedstawicielami Północnej Izby Gospodarczej 02.02.2024 13:44

Przedstawiciele Wydziału Ekonomicznego wzięli czynny udział w zorganizowanym przez naszego partnera Północną Izbę  Gospodarczą, spotkaniu z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dariuszem Wieczorkiem poświęconym współpracy nauki i biznesu. W spotkaniu wydział Ekonomiczny reprezentowali Pani dziekan dr hab Agnieszka Brelik, prof. ZUT oraz pracownicy dr Milena Bera, dr Wojciech Lewicki, dr Arkadiusz Malkowski.

Spotkanie było także  okazją do wręczenia nagród dla naszych studentów członków SKN Ekobiznes laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Studenckich Kół Naukowych "Przyszłość jest zielona".

Julia Skrodzka, Bohdan Shcherbakov oraz Jakub Tatara zostali nagrodzeni 2 miejscem za projekt pt. Ocena mechanizmów finansowania OZE w Polsce.

Wyróżnienie za projekt pt. Elektromobilność nadzieja, czy przekleństwo? otrzymali Kamil Kozioł, Radosław Godzieba oraz Vladyslav Haras.

Ideą konkursu zorganizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą było promowanie odnawialnej, zrównoważonej i zielonej gospodarki.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów oraz opiekunów SKN Ekobiznes dr Mileny Bera oraz dra Wojciecha Lewickiego.

www.gov.pl/web/nauka/wspolpraca-nauki-z-biznesem--spotkanie-z-przedstawicielami-polnocnej-izby-gospodarczej