Warsztaty naukowe – 2.12.2019 26.11.2019 08:45

Warsztaty naukowe – 2.12.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w polsko-niemieckich warsztatach naukowych, które odbędą się 2.12.2019 roku w Wyższej Szkole Zrównoważonego Rozwoju w Eberswalde.  Warsztaty będą poświęcone analizie ankiet badawczych dotyczących efektów ekonomicznych obszarów chronionych. Podczas spotkania zostanie omówiona potrzeba dostosowania ankiet do regionalnych uwarunkowań poszczególnych obszarów chronionych. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu INT107, pt. Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania (akronim: REGE), a projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). Liczba miejsc ograniczona. Zapewniamy przejazd oraz posiłek na miejscu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia można kierować do dr Dawida Dawidowicza na adres e-mailowy dawid.dawidowicz@zut.edu.pl.