SYMFONIA – producent oprogramowania klasy ERP partnerem Wydziału Ekonomicznego ZUT 05.04.2023 14:22

Wydział Ekonomiczny kolejny raz odnowił współpracę z firmą SYMFONIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 132, która jest producentem oprogramowania klasy ERP przeznaczonego do zarządzania przedsiębiorstwem.

Sale komputerowe na Wydziale zostały wyposażone w najnowsze oprogramowanie finansowo-księgowe w wersji edukacyjnej. Dzięki współpracy z firmą Symfonia nasi studenci podczas zajęć praktycznych z zakresu rachunkowości wykorzystują moduły: Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Handel oraz Symfonia R2 Płatnik. W ten sposób studenci zdobywają praktyczne umiejętności obsługi użytecznych i popularnych wśród przedsiębiorców programów.

Ponadto kadra dydaktyczna została wyposażona w dostęp do platformy szkoleniowej Akademia Symfonii.