Studenci: nabór uzupełniający na praktyki (projekt KA103_2020) 15.03.2022 12:34

Dział Mobilności Międzynarodowej informuje o uruchomieniu uzupełniającego naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) (projekt KA103_2020)

Nabór dotyczy wyjazdów trwających minimum 60 dni i zakończonych do 30 września 2022.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl w zakładce „Wyjazdy stypendialne dla studentów i doktorantów”.

W ramach naboru uzupełniającego przyjmowane będą jedynie wnioski z dołączonym potwierdzeniem przyjęcia na praktykę wydane przez instytucję oferującą praktykę. Wnioski bez potwierdzenia nie będą przyjmowane.

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego i z dołączonym potwierdzeniem przyjęcia należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej.

Nabór potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania puli środków na wyjazdy.

www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/menu-poziome/aktualnosci/article/studenci-nabor-uzupelniajacy-na-praktyki-projekt-ka103-2020.html