OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA STUDIA PODYPLOMOWE ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY EDYCJA XIX (2023/2024) 03.10.2023 13:03

Informujemy, że Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ogłasza rekrutację na XIX edycję studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higiena pracy .

ZAPISZ SIĘ do 31 października 2023 roku, a otrzymasz promocyjną cenę 1450 zł za semestr (łącznie 2900 zł).

Studia rozpoczynają się na początku listopada 2023 r. i  będą trwać dwa semestry - znaczna część w formie zdalnej.

Zgłoszenia należy dokonać w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym ZUT ( irk.zut.edu.pl/pl/offer/PD/programme/P_ZBiHP/)
do 31 października 2023 r.

Program studiów obejmuje następujące przedmioty:

• Elementy ekonomiki i zarządzania w służbach BHP
  • Identyfikacja zagrożeń oraz analiza i ocena ryzyka zawodowego w aspekcie zarządzania
  • Wypadki przy pracy i choroby zawodowe
  • Ochrona przeciwpożarowa
  • System zarządzania BHP. Szkolenia w dziedzinie BHP.
  • Informatyczne wspomaganie systemowego zarządzania BHP
  • Czynniki uciążliwe w środowisku pracy
  • Czynniki szkodliwe w środowisku pracy
  • Czynniki niebezpieczne w środowisku pracy
  • Ogólne wymagania BHP dla obiektów, pomieszczeń i stanowisk pracy
  • Techniczne środowisko pracy
  • Elementy prawa pracy i prawna ochrona pracy
  • Ergonomia w kształtowaniu warunków pracy
  • Socjologia i psychologia pracy.
  • Seminarium dyplomowe
  • Opieka promotora przy przygotowaniu pracy końcowej

Studia kończą się przedłożeniem pracy końcowej oraz złożeniem egzaminu przed Komisją.

Po egzaminie końcowym słuchaczom wydawane są świadectwa ukończenia studiów.

1. Studia są prowadzone w systemie studiów niestacjonarnych i rozpoczynają się na początku listopada 2023 r.

2. Czas trwania Studiów: październik 2023 - wrzesień 2024 -  łącznie 11 zjazdów (sobota-niedziela - znaczna część wykładów w formie zdalnej, od godz. 8.00-8.30-16.30).

3. Miejsce zajęć: Wydział Ekonomiczny, ul. Żołnierska 47 lub ul. Janickiego 31.

4. W ramach czesnego: kurs metodyczny lub (i) kurs audytora ISO 45001 prowadzone przez firmy zewnętrzne – zajęcia w semestrze letnim 2024 r., zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy.

Zainteresowanych prosimy:

1)   o rejestrację w internetowym systemie rekrutacji: irk.zut.edu.pl/pl/offer/PD/programme/P_ZBiHP/

2)    Wydrukowanie dokumentów rekrutacyjnych, dołączenie 1. zdjęcia i podania o przyjęcie na Studia oraz oryginał dyplomu ukończenia studiów

3)    Złożenie lub przesłanie dokumentów papierowych .

Kierownikiem studiów podyplomowych jest dr hab. Janusz Myszczyszyn, prof. ZUT

Bliższe informacje:
Wydział Ekonomiczny, ul. Żołnierska 47, pok. 122-123.

dr hab. Janusz Myszczyszyn, prof. ZUT, tel. 91 449-69-55, 691 489 246, 91 449 69 89,  e-mail: jmyszczyszyn@zut.edu.pl,

Milena Bera, tel. 509 319 130, email: milena.bera@zut.edu.pl

Iwona Świst, te. 797 592 079, email: iwona.swist@zut.edu.pl Podanie (format:  docx, rozmiar:  13,39 KB)