Kolejne certyfikaty Oracle Academy uzyskane przez studentów naszego Wydziału 27.04.2020 14:56

Studenci II roku, kierunku Zarządzanie S1, którzy wybrali przedmiot obieralny „Zarządzanie bazami danych” (Blok 2), realizowali w trakcie zajęć program zgodny z programem Database Foundations Oracle Academy.

Oprócz możliwości korzystania z narzędzi dostępnych w ramach Oracle Academy tj. Application Express i Oracle SQL Data Modeler, mogli również przystąpić do testów i egzaminu końcowego na platformie elearningowej Oracle Academy.

Część studentów (od lewej: E. Murawska, Y. Yaroshenko) skorzystała z takiej opcji i jak widać cieszą się ze zdobytych certyfikatów.

Podziwiamy pracowitość i zaangażowanie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w realizacji zawodowych marzeń.

Dalsze informacje dotyczące Oracle Academy dostępne są na stronie informacyjnej prowadzącego zajęcia.

H. Marjak