Informacja o organizacji zajęć na Wydziale Ekonomicznym 29.09.2020 13:29

Szanowni Państwo!

Informujemy, że szczegółowy rozkład zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia kierunek Ekonomia oraz studiów stacjonarnych pierwszego stopnia kierunek Zarządzanie w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, jest już dostępny w e-dziekanacie.

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Ekonomicznym będą prowadzone w formie mieszanej.

1. Organizacja zajęć dydaktycznych dla II i III roku (załącznik (format:  pdf, rozmiar:  186 kB))

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego dla nauczycieli i studentów biorących udział w zajęciach dydaktycznych w formie bezpośredniego kontaktu na Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

1. Wytyczne w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego dla nauczycieli (załącznik (format:  pdf, rozmiar:  823 kB))

2. Wytyczne w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego dla studentów (załącznik (format:  pdf, rozmiar:  829 kB))