[ERASMUS+] nabór na wyjazdy na studia w roku 2022/2023 13.01.2022 19:11

[ERASMUS+] nabór na wyjazdy na studia w roku 2022/2023

Dział Mobilności Międzynarodowej uruchomił nabór wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe realizowane w roku akademickim 2022/2023 (Program Erasmus+), dotyczące wyjazdów rozpoczynających się w semestrze zimowym lub letnim 2022/2023.

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl  w zakładce „Wyjazdy stypendialne dla studentów i doktorantów”.

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego (język wykładowy) należy składać u Koordynatora Wydziałowego (mgr Natalii Oleszczyk) w terminie do 3 marca 2022.

Egzamin dla osób bez potwierdzonej znajomości języka obcego, po wcześniejszym wpisaniu się na listę uczestników egzaminu językowego w Dziale Mobilności Międzynarodowej (poprzez przesłanie zgłoszenia elektronicznego na adres international@zut.edu.pl podając: imię i nazwisko, nr albumu, zdawany język i poziom) zostanie przeprowadzony  10 marca 2022 w SJO ZUT.

Realizacja wyjazdów będzie uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

mgr Natalia Oleszczyk
Koordynator Wydziałowy