ERASMUS+ kolejny nabór na praktyki w roku 2020/2021 i 2021/2022 (projekt 2020) 16.03.2021 10:24

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuje, że harmonogram
kolejnego naboru na studenckie wyjazdy na praktyki został opublikowany na stronie www.erasmusplus.zut.edu.plNabór wniosków potrwa do 23 kwietnia, wyniki naboru zostaną ogłoszone do 30 kwietnia 2021.
www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/menu-poziome/aktualnosci/article/studenci-zut-erasmus-kolejny-nabor-na-praktyki-zagraniczne.html

Nabór dotyczy wyjazdów realizowanych w ramach projektu 2020, rozpoczynających się po 1 maja 2021, w założeniu realizowanych podczas okresu wakacyjnego i semestru zimowego 2021/2022.

Wnioski składane są bezpośrednio w Dziale Mobilności Międzynarodowej, wniosek musi zostać uprzednio zaakceptowany przez Koordynatora Wydziału.

Nabór odbywa się w oparciu o zatwierdzone zasady kwalifikacji 2021/2022 (w załączeniu).

Kandydaci na praktyki dołączają do wniosku potwierdzenie przyjęcia na praktykę w określonym formacie (m.in przybliżona data rozpoczęcia i zakończenia praktyki oraz język prowadzenia praktyki) – kandydaci bez potwierdzenia będą kwalifikowani warunkowo bez stypendium, stypendium zostanie naliczone po spełnieniu warunku.

Osoby, ktore zdawały centralny uczelniany egzamin B2 na koniec lektoratu na I stopniu nie musza dołaczac dodatkowego zaświadczenia o ocenie z SPNJO - ocena wpisana przez nie do wniosku widnieje również w indeksie, informacje te weryfikowane sa ze Studium.

W razie pytań / wątpliwości proszę o kontakt.

Serdecznie pozdrawiam,

Agata Bruska