Dni Otwarte ZUT 2024 r. na Wydziale Ekonomicznym 15.03.2024 21:34

W dniach 6 i 7 marca br. w murach naszego Wydziału, gościliśmy dziesiątki  uczniów, głównie  z województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Szczególnie liczne grupy odwiedziły nas z: Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. A. Romockiego „Morro” w Barlinku, Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu, Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu, Liceum Katolickiego w Szczecinie, Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie, VI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Nie zabrakło uczniów zarówno z wielu innych szkół ze Szczecina i okolic.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z konkursami i atrakcjami, przygotowane przez Samorząd Studencki Wydziału Ekonomicznego oraz SKN funkcjonujące na naszym Wydziale.

Uczniowie chętnie brali udział w wykładach prowadzonych przez społeczność naszego  Wydziału, a także byli aktywni w zadawaniu pytań  o funkcjonowaniu studiów w punktach informacyjnych dla kierunków: Ekonomia, Gospodarka turystyczna i  nowy kierunek: Zarządzanie o profilu praktycznym.

Uczniowie i Opiekunowie - dziękujemy, że byliście z nami!

Liczymy, że nasza oferta dydaktyczna jest interesująca i zapraszamy do podjęcia studiów na naszym Wydziale!