Crowdfunding nie ma przed nami tajemnic 29.05.2024 11:08

W gościnnych progach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, w dniu 28 maja 2024 r., studenci Wydziału Ekonomicznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie wysłuchali prelegentów konferencji pt. "Crowdfunding - inwestowanie w zaufanie". Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach współpracy Wydziału z Sekretariatem ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem konferencji było przedstawienie crowdfundingu jako sposobu finansowania realizacji przedsięwzięć gospodarczych o różnym charakterze. Studenci dowiedzieli się jak bezpiecznie inwestować w Internecie, a także jak pozyskać środki finansowe na marzenia oraz jak osiągnąć sukces korzystając z narzędzia jakim jest crowdfunding.