16 listopada 2021 r. do 19 listopada 2021 r. prowadzenie wykładów, konwersatoriów, seminariów oraz ćwiczeń (audytoryjnych, laboratoryjnych, projektowych) w formie zdalnej 16.11.2021 08:56

ZARZĄDZENIE DZIEKANA WYDZIAŁU EKONOMICZNEGO ZUT W SZCZECINIE z dnia 15 listopada 2021 r.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa epidemicznego w ZUT w okresie ogłoszenia stanu epidemii na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, wprowadzam w okresie od 16 listopada 2021 r. do 19 listopada 2021 r. prowadzenie wykładów, konwersatoriów, seminariów oraz ćwiczeń (audytoryjnych, laboratoryjnych, projektowych) w formie zdalnej – MS TEAMS dla studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunek ZARZĄDZANIE zgodnie z planem i programem studiów.

Dziekan Wydziału Ekonomicznego ZUT w Szczecinie

/dr hab. inż. Bartosz Mickiewicz, prof. ZUT/