Stowarzyszenie Szczecin 2.0 zaprasza na Business Meet-Up Szczecin 19.03.2018 12:44

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na konferencję „Business Meet-Up Szczecin”, która odbędzie się 24.03.2018 r. o godzinie 10:00 w Technoparku Pomerania.

Współorganizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej, a partnerami są Multiprojekt, Coaching4, Destiny of Colors, Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Radio Złote Przeboje, Głos Szczeciński, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Pędzel Reklama, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Patronat Honorowy Miasta Szczecin, Project Access Polska

Wydarzenie jest organizowane Stowarzyszenie Szczecin 2.0, którego jednym z głównych założeń jest budowanie lokalnej społeczności, m.in. poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Będziecie mieli Państwo okazję wysłuchać fascynujących wystąpień niezwykłych ludzi szczecińskiego biznesu: Stefana Jurczyka (home.pl), Pawła Finkielmana (NCDC), Piotra Andrzejewskiego (BKF Myjnie) oraz Krystiana Szpenera (Philson Investment), którzy opowiedzą nieco o „Ryzyku, czyli następnym kroku w biznesie”.

Ponadto, jednym z głównych założeń BMS, jest networking, czyli zbudowanie swojej własnej sieci nowych, interesujących kontaktów w trakcie przerw.

Znajdziecie nas na FB:

www.facebook.com/szczecin2.0/

www.facebook.com/events/173840599899791/

Bilety możecie nabyć:

bilety.fm/pl/inne/2571-bilety-na-business-meet-up-szczecin-vol-2-24-marca-2018r-w-szczecinie.html

Ulotka informacyjna (format:  pdf, rozmiar:  105 kB)

Plakat  (format:  jpg, rozmiar:  448 kB)

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa,

Rzecznik prasowy