Organizacja IAESTE - rekrutacja nowych członków 14.10.2014 12:43

Dzień dobry,

piszę do Państwa w imieniu Komitetu Lokalnego Organizacji Studenckiej IAESTE działającej przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na stronach poszczególnych wydziałów informacji na temat trwającej rekrutacji do naszej jednostki. Jesteśmy organizacją działającą na rzecz studentów uczelni technicznych, w ponad 90 krajach na całym świecie.

Poprzez naszą działalność wielu studentów z Polski mogło odbyć zagraniczne płatne praktyki studenckie.
Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy chcą zaangażować się w aktywną działalność na rzecz IAESTE.

"Dzięki nam możesz:
- poznać zagranicznych studentów wywodzących się z różnorodnych kultur, - brać udział w warsztatach Case Week,
- podszkolić swoje umiejętności miękkie, tak bardzo doceniane dziś przez pracodawcę,
- profesjonalnie kontaktować się z firmami i współpracować z nimi,
- przeżyć przygodę życia wyjeżdżając na praktyki zagraniczne do jednego z ponad 80 krajów, - organizować wydarzenia nawet na dwieście osób
- w końcu zacząć używać języka angielskiego"

Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na profilu portalu facebook -

www.facebook.com/events/485535914921210/

Ponadto zapraszamy na naszą odnowioną stronę internetową:
zut.beta.iaeste.pl

Z wyrazami szacunku,