Grupa Azoty uruchomiła program „Ambasador Marki Grupa Azoty" 12.03.2018 13:29

„Ambasador Marki Grupa Azoty" – to nowy program Grupy Azoty, którego celem jest budowa profesjonalnego wizerunku pracodawcy w środowiskach akademickich. Program jest przeznaczony dla studentów II i III roku uniwersytetów, uczelni technicznych, ekonomicznych i przyrodniczych. Celem programu jest skuteczna promocja marki w środowiskach akademickich. Dynamiczny, kreatywny ambasador pełniący funkcję reprezentanta na uczelni może w znacznym stopniu podnieść zainteresowanie działaniami Grupy Azoty, a także zbudować jej pozytywny wizerunek jako pożądanego pracodawcy.

Ambasadorzy Marki będą odpowiedzialni za bieżące śledzenie działań Grupy Azoty w mediach branżowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym. Będą uczestniczyli także w organizacji stoisk podczas uczelnianych targów pracy, zamieszczaniu materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych. Będą stanowili pomost pomiędzy Grupą a środowiskiem studenckim.

Dzięki dobremu dostępowi do informacji o Grupie będą mogli być podstawowym źródłem wiedzy o Grupie dla koleżanek i kolegów studentów. W zamian za skuteczną promocję Grupy Azoty Ambasadorów czekać będą benefity, w tym również materialne.

Treść ogłoszenia rekrutacyjnego

Jeżeli jesteś:

* Studentką / Studentem II lub III roku studiów

* Osobą pełną zapału, lubiącą wyzwania, gotową zaangażować się w innowacyjny projekt

* Aktywnie uczestniczysz w życiu swojej uczelni

* Interesujesz się zagadnieniami o tematyce chemicznej

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na Ambasadora Marki Grupa Azoty !

Jako Ambasador będziesz odpowiedzialny za promocję naszej Marki w środowisku akademickim.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

* Stypendium ambasadorskie – przez okres trwania Programu

* Pokrycie kosztów doładowania karty miejskiej - przez okres trwania Programu

* Uczestnictwo w spotkaniach integracyjnych na rozpoczęcie i zakończenie Programu

* Możliwość zwiedzania zakładów należących do Grupy Azoty

* Certyfikat uczestnictwa w Programie oraz referencje

* Możliwość posługiwania się tytułem: „Ambasador Marki Grupa Azoty" wraz z imienną legitymacją oraz kompletem wizytówek

* Ścisłą współpracę z przedstawicielami szczebla menedżerskiego największego Koncernu chemicznego w Polsce

Aplikuj już dziś!

Formularz aplikacyjny znajdziesz na stronie grupaazoty.com

Rekrutacja trwa do 16.03.2018 r.

Wszelkie informacje o programie, formularz aplikacyjny oraz Regulamin znajdują się na stronie www.grupaazoty.com.

W przypadku pytań zwracam się z prośbą o kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Agata Sobocińska