CaseWeek - studenci spotykają ekspertów 30.03.2015 13:59

CaseWeek - studenci spotykają ekspertów

Aż 111 różnorodnych szkoleń odbędzie się między 13 a 30 kwietnia w całej Polsce - wszystko to w ramach tegorocznej edycji warsztatów CaseWeek! Ponad 2 tysiące studentów będzie miało okazję spotkać specjalistów z wiodących w branży technicznej przedsiębiorstw i pochwalić się swoją wiedzą oraz zaangażowaniem. Projekt odbędzie się w 8 miastach, na 10 uczelniach.

Podczas trwającego trzy tygodnie cyklu warsztatów, między 13 a 30 kwietnia, specjaliści z najróżniejszych dziedzin nauk inżynierskich podzielą się swoim doświadczeniem ze studentami uczelni technicznych w Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Gliwicach. CaseWeek to świetna okazja żeby sprawdzić, jak wygląda praca w danej branży i załapać się na staż czy praktykę.

Udział w warsztatach jest darmowy, ale liczba miejsc ograniczona. Selekcja prowadzona jest według wytycznych firmy przeprowadzającej warsztat. Zapisy trwają tylko do 5 kwietnia!

Jak się zgłosić? Poprzez stronę internetową caseweek.iaeste.pl

Zapraszamy także na nasze wydarzenia na facebooku.

Ulotka informacyjna (format:  pdf, rozmiar:  124 kB)