Konferencja Młodych Naukowców Województwa Zachodniopomorskiego 2 grudnia 2022 r. godz. 10:00 ul. Żołnierska 47 23.11.2022 09:51

Dyrektorzy Szkół Doktorskich Politechniki Koszalińskiej, Politechniki Morskiej, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zapraszają na

Konferencję Młodych Naukowców Województwa Zachodniopomorskiego 2 grudnia 2022 r. godz. 10:00 ul. Żołnierska 47 (Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie)

Konferencja jest skierowana do młodych naukowców uczelni zachodniopomorskich: doktorantów ze Szkół Doktorskich, doktorantów niestacjonarnych oraz pozostałych pracowników naukowo–dydaktycznych. integracja młodych naukowców województwa zachodniopomorskiego, wskazanie, w formie warsztatowej, dobrych praktyk z zakresu określania tematów naukowych, współpracy interdyscyplinarnej oraz pozyskiwania projektów badawczych, dostarczenie niezbędnej wiedzy na temat praw autorskich przy sporządzaniu publikacji, stworzenia płaszczyzny do przedyskutowania (na szczeblu młodych naukowców) kluczowych problemów i wyzwań.

Kluczową częścią konferencji będzie wystąpienie Pana Profesora Grzegorza Węgrzyna, Przewodniczącego Rady Doskonałości Naukowej.

Szczegóły w załączniku (format:  pdf, rozmiar:  555 kB)