NOWE OFERTY PRAKTYK ZAWODOWYCH i STAŻY 02.06.2015 12:59

Praktyka w departamencie finansowo-księgowym szczecińskiego przedsiębiorstwa  produkcyjnego, działającego na europejskim rynku osłon przeciwsłonecznych --> więcej (format:  pdf, rozmiar:  364 kB)

Praktyka w departamencie zarządzania produkcją szczecińskiego przedsiębiorstwa  produkcyjnego, działającego na europejskim rynku osłon

przeciwsłonecznych --> więcej (format:  pdf, rozmiar:  362 kB)

Płatny staż na stanowisku asystenta spedytora w gdańskim przedsiębiorstwie transportowo-spedycyjnym, działającym na terenie kraju i całej Europy --> więcej  (format:  pdf, rozmiar:  339 kB)

Praktyki zawodowe w administracji publicznej
Osoby zainteresowane odbyciem obowiązkowej praktyki zawodowej w jednostkach administracji publicznej mogą skorzystać z Centralnej Bazy Ofert Pracy udostępnionej na stronie internetowej oferty.praca.gov.pl.

Po wyborze określonej i odpowiednio dopasowanej do ramowego programu praktyk oferty, student proszony jest o niezwłoczny kontakt z wydziałowym opiekunem praktyk (dr Anną Sworowską) ---> więcej (format:  pdf, rozmiar:  178 kB)

Praktyki badawcze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ---> więcej (format:  pdf, rozmiar:  232 kB)