Zaproszenie na wykład „Rola polityki regionalnej i Funduszy Europejskich w polityce gospodarczej kraju” 13.12.2023 12:37

W dniu 03.01.2024 r. (środa) w godzinach 10.00-12.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie (ul. Piłsudskiego 40, sala konferencyjna dawnego kina Delfin) odbędzie się wykład nt. „Rola polityki regionalnej i Funduszy Europejskich w polityce gospodarczej kraju”. Wykład został zorganizowany przez dr inż. Andrzeja Sobczyka z Katedry Ekonomii, Finansów i Rachunkowości w ramach zajęć z przedmiotu Polityka Gospodarcza prowadzonych dla studentów I roku kierunku Ekonomia. Istnieje możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu zarówno nauczycieli akademickich jak i studentów innych roczników naszego wydziału. Osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt mailowy andrzej.sobczyk@zut.edu.pl lub bezpośredni w pokoju nr 113, Budynek Żołnierska, do 19.12.2023r. do godz. 12.00.