XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych 09.01.2017 09:48

W imieniu członków Koła Naukowego Rachunkowości, działającego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, mamy zaszczyt zaprosić studentów  kierunków ekonomicznych do wzięcia udziału w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

Konkurs odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 15 marca 2017 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki, natomiast dla laureatów zapewniamy atrakcyjne nagrody rzeczowe i książkowe!

Pytania i zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej, a przede wszystkim księgowości oraz sprawozdawczości finansowej.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test  jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania. Pojawią się także pytania dedykowane od specjalistów z dziedziny rachunkowości.

W załączniku przesyłamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres knr@umk.pl w tytule podając: konkurs 2017.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.knr.umk.pl (gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa) oraz do polubienia naszego funpage'u

mgr Urszula Wolszon                    Honorata Pawelczyk

Opiekun Naukowy                        Koordynator ds. Konkursu