XV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości OSKAR 2016 02.03.2016 13:59

Witajcie!

Wydłużamy czas zgłoszeń do 7 marca 2016 roku!

Koło Naukowe Rachunkowości Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

zaprasza do wzięcia udziału w

XV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości OSKAR 2016

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2016 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Tematyka referatów powinna dotyczyć między innymi następujących zagadnień:

-        standaryzacja rachunkowości,

-        nowelizacja ustawy o rachunkowości,

-        nowoczesne narzędzia rachunkowości zarządczej,

-        audyt wewnętrzny i zewnętrzny,

-        certyfikacja zawodu księgowego,

-        wykorzystanie controllingu w przedsiębiorstwie,

-        optymalizacja kosztów i inne.

Referaty nie mają określonej minimalnej liczby storn, jednakże maksymalna liczba stron to 12, nie zaliczając spisu literatury czy też tabel. Istnieje możliwość napisania pracy w zespole maksymalnie 3 osobowym.

Referaty z pozytywną recenzją zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych w formie publikacji książkowej, a najlepsze prace nagrodzone w formie upominków rzeczowych.

Prace należy przesłać do 31 marca 2016 roku na adres konferencjaoskar@gmail.com

Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 180 zł + koszty noclegu.

Szczegółowe informacje na temat kosztów i miejsca noclegu prześlemy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

W załączniku przesyłamy szczegóły dotyczące Konferencji, wymogi redakcyjne oraz kartę uczestnictwa, oraz plakat promujący nasze wydarzenie.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt pod adresem mailowym: konferencjaoskar@gmail.com

Już dziś polub nas na facebook’u i bądź na bieżąco: www.facebook.com/Koło-Naukowe-Rachunkowości-Uniwersytetu-Mikołaja-Kopernika-w-Toruniu-560466194056402

Z poważaniem,

Karolina Sychta