X edycja Konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu 24.07.2015 10:08

Szanowni Państwo,

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia przyjmowania zgłoszeń do X edycji Konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy autorów prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, podyplomowych i inżynierskich, które zostały obronione na państwowych i niepaństwowych uczelniach w Polsce po 2010 roku.
Zachęcamy Państwa do przekazania niniejszej informacji osobom/jednostkom w Państwa Uczelni, które mogłyby być zainteresowane tematyką konkursową i udziałem w Konkursie.

Zakres tematyczny Konkursu:
- etyka biznesu,
- zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych,
- społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR),
- ład korporacyjny,
- innowacyjność społeczna w gospodarce,
- dobre praktyki na rynku finansowym,
- przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym.

Termin przyjmowania zgłoszeń:
31 lipca 2015 roku

NAGRODY:
Dla laureatów przewidziane zostały nagrody pieniężne i książkowe. Łączna pula nagród pieniężnych na dzień dzisiejszy wynosi </span><span>5.000 zł (pula nagród może ulec zwiększeniu)

Więcej informacji o Konkursie, w tym jak zgłosić pracę oraz materiały do pobrania (formularz zgłoszeniowy, regulamin) znajdą Państwo na stronie www.kpf.pl

KONTAKT:
konkurs@kpf.pl, tel. 58 302 92 05