Studenci II roku studiów stacjonarnych! 21.01.2021 11:24

Warunkiem zaliczenia II roku studiów jest realizacja praktyk studenckich. Mogą Państwo zaliczyć praktykę korzystając z programu Erasmus+.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl

Aktualności - ERASMUS+ ZUT

11.01.2021STUDENCI ZUT - zapisy na egzaminy językowe dla aktualnych naborów (studia/praktyki Erasmus+) W ramach ogłoszonych naborów na studia (2021/2022) oraz praktyki Erasmus+ osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat j...

www.erasmusplus.zut.edu.pl

w zakładce „Wyjazdy stypendialne dla studentów i doktorantów”. Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 26 lutego 2021.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą

Pełnomocnik dziekana ds. praktyk studenckich
dr Beata Będzik