Polsko-niemieckie seminarium dla studentów 09.01.2019 11:37

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w polsko-niemieckim seminarium dla studentów, które odbędzie się 22.01.2019 roku w HNE Eberswalde w Niemczech.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu INT107, pt. "Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania(Akronim REGE)". Podczas seminarium  zapewniamy tłumaczenie symultaniczne oraz posiłek.
Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w wydarzeniu jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz zwrotne uzyskanie potwierdzenie ze strony organizatorów. Zgłoszenia prosimy kierować emailowo na adres dawid.dawidowicz@zut.edu.pl. Zgłoszenia na formularzu w załączeniu proszę przesyłać wyłącznie do 20.01.2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Agenda (format:  pdf, rozmiar:  336 kB)