Pierwsze certyfikaty Oracle Academy uzyskane przez studentów naszego Wydziału 06.05.2019 14:25

Pierwsze certyfikaty Oracle Academy uzyskane przez studentów naszego Wydziału

Studenci II roku, kierunku Zarządzanie S1, którzy wybrali przedmiot obieralny Zarządzanie bazami danych (Blok 2), w trakcie zajęć realizowali program zgodny z programem Database Foundations Oracle Academy. Oprócz korzystania w trakcie zajęć z narzędzi dostępnych w ramach Oracle Academy tj. Application Express i Oracle SQL Data Modeler, mieli możliwość przystąpienia do testów cząstkowych i egzaminu końcowego na platformie elearningowej Oracle Academy.

Część studentów (od lewej: O. Olech, D. Kusiak, A. Frydrych) skorzystała z tej możliwości i jak widać cieszą się z uzyskanych certyfikatów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w realizacji zawodowych marzeń. Dalsze informacje dotyczące Oracle Academy dostępne są na stronie informacyjnej prowadzącego zajęcia.

H. Marjak