Największe Targi Pracy Work &Travel USA w Polsce - 14 marca 2020 03.03.2020 10:58

Szanowni Państwo,
CCUSA Poland, jako partner Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie zaprasza na Największe Targi Pracy Work &Travel USA. Są to ostatnie targi pracy w tym roku, tak więc ostatnia okazja aby studenci skorzystali z możliwości spędzenia wakacji w Stanach.
Szczegóły poniżej, serdecznie proszę o poinformowanie studentów na 3
sposoby: udostępnienie wydarzenia na facebooku na stronie/fanpage i w grupach, rozesłanie mailingu oraz umieszczenie informacji na stronie internetowej. Pozostaje do Państwa dyspozycji!

Największe Targi Pracy Work &Travel USA w Polsce - 14 marca 2020

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają studentów na  Największe Targi Pracy Work &Travel USA. Już 14 marca przedstawiciele 23 pracodawców przyjadą do Polski i zatrudnią 343 studentów polskich uczelni. Wyjazd wakacyjny nie koliduje z zajęciami oraz sesją, a same targi to jedyna okazja do rozmowy na żywo z pracodawcą w USA. Decyzja jest podejmowana na miejscu, studenci podpisują umowy od razu. Studenci samodzielnie wybierają pracodawce, stanowisko, datę wylotu i datę powrotu. Rozmowy z pracodawcami są prowadzone o konkretnych godzinach, dlatego wymagana jest rejestracja.

Targi  na facebooku: bit.ly/najwiekszetargi

Aby zarejestrować się na targi, należy zrobić trzy kroki:
1. Zarejestrować się na stronie bit.ly/aplikacjaUSA 2. Wybrać program Work Experience USA Summer 3. Uzupełnić dane kontaktowe.Po założeniu profilu, studencki ambasador na danej uczelni kontaktuje się bezpośrednio z kandydatami oraz przeprowadza proces selekcji aplikacji

Więcej informacji udziela koordynator regionalny:
Marek Witkowskimarekw@ccusa.com.pl
506 761 744

Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Student jest pod opieką Departamentu Stanu od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Taki wyjazd uczy samodzielności i odpowiedzialności, studenci zawierają międzynarodowe znajomości, a dodatkowo po uzgodnieniu z Uczelnią może być zamiennikiem obowiązkowych praktyk. Więcej
informacji: j1visa.state.gov/programs/summer-work-travel

Marek Witkowski
Marketing Director Northern Poland
506 761 744marekw@ccusa.com.pl

CCUSA to międzynarodowa organizacja oferująca wyjazdy wakacyjne dla studentów i młodzieży z 62 krajów. Ma status oficjalnego partnera Departamentu Stanu USA. Współpracuje z 1283 pracodawcami. Każdy uczestnik ma zapewnione: wynagrodzenie, ubezpieczenie i całodobowe wsparcie. CCUSA jest partnerem Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.