Microsoft Dynamics Academic Alliance 26.02.2018 13:08

Porozumienie w ramach Microsoft Dynamics Academic Alliance

W połowie lutego podpisano porozumienie Microsoft Dynamics Academic Alliance pomiędzy Wydziałem Ekonomicznym ZUT, a firmą Microsoft, dzięki któremu studenci naszego Wydziału będą mieli dostęp do oprogramowania biznesowego Dynamics (ERP, CRM) firmy Microsoft.

Oprogramowanie to będzie obejmowało trzy komponenty:

1. Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement Plan, Enterprise edition, CRM - dostępny w chmurze, zawierający cztery aplikacje: Dynamics 365 for Sales, Dynamics 365 for Customer Service, Dynamics 365 for  Field Service and Dynamics 365 for Project Service Automation.

2. Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Enterprise edition, ERP - dostępny lokalnie (on-premises).

3. Microsoft Dynamics NAV 2018, ERP - dostępny lokalnie (on-premises).

Dostęp do ww oprogramowania będzie odbywał się głównie w trakcie zajęć na kierunku Zarządzanie (S1 i N1) oraz na specjalnościach: logistyka w biznesie (S2), gospodarowanie kapitałem ludzkim (S2). W przypadku Microsoft Dynamics NAV 2018 istnieje możliwość skorzystania z licencji studenckiej (1 rok ważności, 1 użytkownik) i zainstalowania oprogramowania na swoim komputerze.

Oferta jest dostępna w celach edukacyjnych dla wszystkich użytkowników naszej Uczelni, dlatego zachęcam do kontaktu użytkownków z innych wydziałów ZUT (Henryk.Marjak@zut.edu.pl).