KONKURS BANRISK - LIGA AKADEMICKA 2015/2016 08.10.2015 15:37

KONKURS BANRISK - LIGA AKADEMICKA 2015/2016

Z  przyjemnością informujemy, że Warszawski Instytut Bankowości ogłosił nabór do kolejnej edycji KONKURSU BANRISK – LIGA AKADEMICKA. Udział studentów w projekcie jest nieodpłatny.

Konkurs BANRISK – Liga Akademicka to unikalny, intensywny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości, w którym wykorzystywana jest gra symulacyjna opracowana na Uniwersytecie Stanford w USA. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej NBP.

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się 5-osobowe zespoły studentów III roku lub wyższych lat studiów na kierunkach ekonomia lub zarządzanie (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku pierwszego stopnia). Studenci muszą legitymować się dobrymi wynikami w nauce. Dopuszcza się udział uczestników poprzednich edycji Konkursu z zastrzeżeniem, że w zgłoszonym zespole może się znaleźć tylko jedna osoba-uczestnik poprzedniej edycji Konkursu.

W bieżącej edycji Konkursu uczestniczyć będą 32 Zespoły, podzielone na trzy równoległe edycje regionalne:

• Liga Akademicka Centrum – Warszawa (dla uczelni z województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego)<o:p></o:p>
  • Liga Akademicka Południe – Katowice (dla uczelni z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego)<o:p></o:p>
  • Liga Akademicka Zachód – Poznań (dla uczelni z województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego) <o:p></o:p>

Każdy zespół będzie zarządzał odrębnym, wirtualnym bankiem, zgodnie z przyjętą strategią i misją. Konkurs wygrywa zespół, którego bank uzyska najwyższą cenę akcji na wirtualnej giełdzie.

W poprzednich edycjach Konkursu BANRISK - LIGA AKADEMICKA uczestniczyły 3 zespoły Studentów z naszego Wydziału, w tym jeden z Zespołów w 2014 roku zajął 1 miejsce w rywalizacji finałowej!

Tutaj przekierowanie na wekon.zut.edu.pl/wydzial/osiagniecia-studentow.html

Zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 3 listopada 2015 r. Po szczegółowe informacje nt. rekrutacji, wymaganych dokumentów i samego przebiegu Konkursu zapraszamy na stronę projektu  www.szkola-ryzyka.pl . Zapraszamy też do udziału w bezpłatnym webinarze nt. Konkursu 23.10.2015 w godzinach 12.00-13.00, pod linkiem: wibmobilny.clickwebinar.pl/liga-akademicka-banrisk

W przypadku pytań należy zgłosić się do dr Marzeny Rydzewskiej – wydziałowego koordynatora projektu

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody w postaci indywidualnych praktyk w banku! ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

(format:  pdf, rozmiar:  444 kB)

Więcej informacji:

·         broszura informacyjna

·         www.szkola-ryzyka.pl

·         wekon.zut.edu.pl/wydzial/osiagniecia-studentow.html

·         tutaj przekierowanie do galerii