Kolejne certyfikaty Oracle Academy uzyskane przez studentów naszego Wydziału 19.04.2023 13:10

Studenci II roku, kierunku Zarządzanie S1, którzy wybrali przedmiot obieralny „Zarządzanie bazami danych” (Blok 2), realizowali w trakcie zajęć program zgodny z programem Database Foundations Oracle Academy.

Oprócz możliwości korzystania z narzędzi dostępnych w ramach Oracle Academy tj. Application Express i Oracle SQL Data Modeler, mogli również przystąpić do testów i certyfikowanego egzaminu końcowego na platformie elearningowej Oracle Academy.

Dwie studentki (od lewej: S. Romanovska, A. Ciurzik) skorzystały z takiej opcji i jak widać cieszą się ze zdobytych certyfikatów.

Podziwiamy pracowitość, ambicję i zaangażowanie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w realizacji zawodowych marzeń.