Kolejna grupa młodzieży wzbogaciła się o wiedzę na temat inwestowania na GPW 27.11.2023 12:28

Wydział Ekonomiczny ZUT w Szczecinie po raz kolejny wsparł grupę młodzieży w zdobywaniu wiedzy na temat inwestowania na giełdzie papierów wartościowych. Tym razem, 14 listopada 2023 roku, dr Dawid Dawidowicz z Katedry Ekonomii, Finansów i Rachunkowości naszego Wydziału, przeprowadził wykład na temat przebiegu sesji giełdowej i wykorzystania wskaźników rynku kapitałowego, w Szczecińskim Collegium Informatycznym. Uczniowie, z których część już uczestniczy w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej organizowanej przez GPW w Warszawie, byli bardzo zainteresowani przekazywaną im wiedzą oraz mieli liczne merytoryczne pytania.

Uczniom SCI życzymy samych trafnych decyzji inwestycyjnych i wysokich miejsc w konkursie!