Dyżur ekspercki: Portal Funding & tender opportunities, czyli sukces na Horyzoncie 27.04.2022 15:39

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie zaprasza na zdalny dyżur ekspercki poświęcony portalowi Funding & tender opportunities, który odbędzie się 12 maja 2022 r.

Portal Funding & tender opportunities został założony i jest koordynowany przez Komisję Europejską. Służy do elektronicznej obsługi administracyjnej projektów, ale co ważniejsze, jest to rozbudowana baza wiedzy o dostępnych konkursach ogłaszanych w ramach programów ramowych UE. Publikowane są tam wszystkie dokumenty konkursowe, wzory umów czy poradniki dla wnioskodawców. Funkcje dostępne na portalu pozwalają również na umieszczanie ofert współpracy, a także na zapisanie się w bazie ekspertów oceniających wnioski.

Chcąc przybliżyć to narzędzie, konsultantki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia działającego przy RCIiTT ZUT zapraszają serdecznie na dyżur ekspercki, który odbędzie się 12 maja 2022 r. w godz. 8.00 – 15.00. Dyżur będzie miał formę indywidualnych, 60-minutowych konsultacji on-line.

Zachęcamy do rejestracji!

Z poważaniem,