DNI OTWARTE W SZCZECIŃSKICH FIRMACH 11.06.2015 10:27

Biuro Karier wraz z firmą LSJ HR Group w ramach programu „Młodzi na start” zaprasza studentów na wizyty w firmach – dni otwarte. Jest to wielka atrakcja, gdyż nie często można obserwować procesy produkcyjne czy logistyczne w firmach, nie będąc ich pracownikami.

17.06.2015 r. – środa, godz. 11.00 - dzień otwarty w firmie AMMERAAL BELTECH, ul. Kniewska 2. Jest to jeden ze światowych liderów w produkcji taśm i łańcuchów, wykorzystywanych w niemal wszystkich branżach przemysłowych. Koncern działa w 34 krajach świata. W Szczecinie zakład produkcyjny funkcjonuje w dzielnicy Dąbie. Firma zatrudnia wysokiej jakości specjalistów z dziedziny logistyki, inżynierskiej, produkcyjnej, a także pracowników magazynowych i bezpośrednio produkcyjnych. Studenci kierunków związanych z logistyką szczególnie mile widziani.

22.06.2015 r. – poniedziałek - dzień otwarty w NETTO Sp. z o. o. w centrum logistycznym w Motańcu. Netto Sp. z o. o. to część międzynarodowego koncernu Dansk Supermarked, właścicieli sieci Netto, Bilka, Fontex. Propozycja dla studentów logistyki, transportu i kierunków ekonomicznych.

24.06.2015 r. – środa, godz. 11.00 – wizyta w  BIC ELECTRIC Sp. z o. o. - Firma świadczy usługi montażu elektrycznego i mechanicznego zarówno on site jak i offshore. Zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i techników w branży elektrycznej. Na jej działalność składają się: instalacje przemysłowe i automatyka, montaż elektryczny i mechaniczny linii produkcyjnych, systemów logistycznych i urządzeń na miejscu u klienta (on site), usługi elektryczne na platformach wiertnicznych (offshore). Firma działa na terenie całej Europy od Skandynawii po Rosję, wykonując najwyższej jakości prace montażowe. Oferta w szczególności dla studentów kierunków elektrycznych.

25.06.2015 r. – czwartek, godz. 11.00 – wejście na produkcję w  LM WIND POWER BLADES Poland Sp. z o. o. LM Wind Power jest wiodącym na świecie dostawcą komponentów i usług dla przemysłu turbin wiatrowych. Zakład produkcyjny znajduje się w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Firma zatrudnia utalentowanych inżynierów, pracowników administracyjnych oraz bezpośrednio produkcyjnych. Zapraszamy studentów kierunków elektrycznych, mechanicznych, logistycznych i finansowych.

Chęć udziału w dniach otwartych prosimy zgłaszać mailowo na adres knc@lsj.pl lub telefonicznie (może być również sms) pod numerem telefonu 509 834 203.

Należy się spieszyć liczba miejsc ograniczona. Dojazdy do Motańca i Goleniowa będą zorganizowane – bezpłatny bus.