Aktualności Doktorantów Wydziału Ekonomicznego

Szkolenie on-line: Budowanie postaw przedsiębiorczości 17.06.2020 15:04

Doktorancie - masz pomysł na biznes? Chcesz otworzyć firmę, o której marzyłeś, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje i plany, a do tego stanie się Twoim głównym źródłem dochodu? Nie wiesz od czego zacząć? Odpowiemy na te i wiele innych pytań w trakcie szkolenie on-line, które odbędzie się w dniach 25 czerwca i 2 lipca 2020 r.

Zapraszamy wszystkich doktorantów ZUT zainteresowanych założeniem własnej firmy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które pozwolą wykorzystać możliwości jakie stwarza obecna sytuacja gospodarcza. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 25 czerwca 2020 r. (cz. I) oraz 2 lipca 2020 r. (cz. II) w godz. 10:00 – 12:15.

programie szkolenia m.in.:

  • Część I (25.06.2020): projektowanie modelu biznesowego przedsięwzięcia, testowanie hipotez modelu biznesowego metodami lean startup i customer development, przygotowywanie prezentacji dla inwestora;
  • Część II (02.07.2020): zakładanie działalności gospodarczej, formy opodatkowania, źródła finansowania, modele rozwoju start-upów

Szkolenie poprowadzi Magdalena Ostrowska, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia uczestnika projektu na adres: szkolenia_power@zut.edu.pl lub agata.skrobek@zut.edu.pl do 22 czerwca 2020 r.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge).

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Regulamin rekrutacji

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Z poważaniem,
Wojciech Jędrzejewski

specjalista ds. szkoleń

------------------------------------------------------------------------
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
ul. Jagiellońska 20-21 
70-363 Szczecin
Tel.: +48 91 449 47 39
Fax: +48 91 449 43 42
www.innowacje.zut.edu.pl