Aktualności Doktorantów Wydziału Ekonomicznego

Szkolenia „Teoretyczne i praktyczne aspekty rachunkowości” 16.05.2013 12:17

Szanowni Państwo,

Katedra Ekonomii Menedżerskiej i Rachunkowości ZUT w Szczecinie oraz Urząd Regulacji Energetyki z siedzibą w Warszawie na mocy zawartej umowy o współpracy w zakresie działalności edukacyjno-informacyjnej mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu nt.

„Teoretyczne i praktyczne aspekty rachunkowości”

Szkolenie jest adresowane do pracowników i studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz pracowników URE. Szkolenie obejmuje pięć bloków tematycznych. Łącznie 15 godzin (program szkolenia w załączeniu).

Szkolenie odbędzie się w dniach: 27 maja, 4 i 10 czerwca w godzinach 10.00 – 14.15 w budynku Wydziału Ekonomicznego przy ul. Żołnierskiej 47, sala nr 5.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Pracowni Rachunkowości Menedżerskiej Wydziału Ekonomicznego ZUT w Szczecinie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu są proszone o przesłanie zgłoszenia droga mailową, do koordynatora przebiegu współpracy dr Iwony Majchrzak, na adres: imajchrzak@zut.edu.pl do dnia 24 maja 2013 do godziny 14.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia (format:  pdf, rozmiar:  129 kB)

Kierownik Katedry Ekonomii Menedżerskiej i Rachunkowości

prof. zw. dr hab. Czesław Sułkowski