Aktualności Doktorantów Wydziału Ekonomicznego

Konkurs Marszałka z nagrodami! 16.05.2012 11:26

Konkurs Marszałka z nagrodami!

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił wśród wszystkich wyższych uczelni w Polsce konkurs na prace dyplomowe (licencjackie i magisterskie) z dziedziny współczesnej problematyki Regionu Morza Bałtyckiego uwzględniające jeden z niżej wymienionych obszarów:

ü  Strategia Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego;

ü  organizacje międzynarodowe działające w Regionie Morza Bałtyckiego;

ü  polityka morska;

ü  polityka transportowa;

ü  polityka zdrowotna;

ü  polityka energetyczna i klimatyczna;

ü  współpraca młodzieżowa;

ü  współpraca w ramach Wymiaru Północnego;

Dla zwycięzcy oraz dwóch laureatów Konkursu, Marszałek ufundował nagrody w wysokości 5 000, 3 000 oraz 2 000 zł.!

Konkurs odbywa się pod patronatem przewodnictwa Województwa Zachodniopomorskiego w Baltic Sea States Subregional Cooperation (BSSSC) w latach 2011-2012. Termin zgłaszania prac dyplomowych upływa 15 lipca 2012 roku.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej: www.konkurs-baltyk.wzp.pl. W razie pytań, prosimy o kontakt z Sekretariatem BSSSC pod nr telefonu 91 44 67 165 / 189 lub adresem e-mail bsssc@wzp.pl.