Katedra Analizy Systemowej i Marketingu

KATEDRA ANALIZY SYSTEMOWEJ I MARKETINGU

71-270 Szczecin, ul. Janickiego 31                           71-210 Szczecin, ul. Żołnierska 47

Centrala: Tel.: 91 449 68 50                                      Centrala: Tel.: 91 449 69 00

 

 

Lp.Imię i nazwiskoStanowiskoTelefonGabinete-mail
1

dr hab. Grażyna Karmowska, prof. ZUT

Kierownik Katedry91 449 6890

113

Janickiego

grazyna.karmowska@zut.edu.pl
2

dr Agnieszka Barczak

adiunkt b-d91 449 6888

109

Janickiego

agnieszka-barczak@zut.edu.pl

3

dr Emilia Barej-Kaczmarek

adiunkt b-d91 449 6911

116

Janickiego

emilja.barej@zut.edu.pl
4

dr Dawid Dawidowicz

link do www.researchgate.net

link do www.zut.academia.edu

adiunkt b-d91 449 6915

120

Janickiego

dawid.dawidowicz@zut.edu.pl
5

dr inż. Henryk Marjak

adiunkt b-d91 449 6899

102

Janickiego

henryk.marjak@zut.edu.pl
6

dr inż. Andrzej Sobczyk

 

adiunkt b-d91 449 6893

111

Janickiego

andrzej.sobczyk@zut.edu.pl
7

dr inż. Beata Szczecińska

adiunkt b-d91 449 6896

105

Janickiego

beata.szczecinska@zut.edu.pl
8

dr Wojciech Zbaraszewski

Monografia PL (format:  pdf, rozmiar:  14,63 MB), Monografia DE (format:  pdf, rozmiar:  14,59 MB)

link do www.researchgate.net

link do www.orcid.org

link do projektu REGE

adiunkt b-d91 449 6913

123

Janickiego

wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl
9

dr Anna Czarny

adiunkt dyd91 449 6914

119

Janickiego

anna.czarny@zut.edu.pl
10dr hab. Joanna Hernik, prof. ZUTprofesor Uczelni91 449 6905

307

Żołnierska

joanna.hernik@zut.edu.pl
11dr Karolina Ertmańskaadiunkt b-d91 449 6908

310

Żołnierska

karolina.ertmanska@zut.edu.pl
12dr Arkadiusz Malkowskiadiunkt b-d91 449 6920

305

Żołnierska

arkadiusz.malkowski@zut.edu.pl
13dr Rafał Mazuradiunkt b-d91 449 6907

309

Żołnierska

rafal.mazur@zut.edu.pl
14dr Piotr Nowaczykadiunkt b-d91 449 6921

310

Żołnierska

piotr.nowaczyk@zut.edu.pl
15dr Zbigniew Mazuradiunkt dyd91 449 6926

303

Żołnierska

zbigniew.mazur@zut.edu.pl

 

Konsultacje pracowników w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

 Lp.

Imię i nazwisko

Dzień konsultacji

Godziny konsultacji

1.

dr hab. Grażyna Karmowska, prof. ZUT

poniedziałek

wtorek

10.15-11.45

18.00-19.00 na Teamsie

2.

dr Agnieszka Barczak

czwartek od 10.03 do 24.03

wtorek od 29.03

13.30-15.00

11.45-13.15

3.

dr Emilia Barej-Kaczmarek

środa

czwartek

18.05 przeniesiony na 19.05

26.05 przeniesiony na 25.05

9.45-10.30

9.00-9.45

12.30-14.00

9.00-10.30

4.

dr Dawid Dawidowicz

poniedziałek

10.00-11.30

5.

dr inż. Henryk Marjak

piątek

9.30-11.00

6.

dr inż. Andrzej Sobczyk

wtorek

środa

17.00-18.00

11.15-12.15

7.

dr inż. Beata Szczecińska

poniedziałek

12.00-13.30

8.

dr Wojciech Zbaraszewski

poniedziałek

poniedziałek

11.30-12.30

14.30-15.30

9. dr Anna Czarny

n

 

10. dr hab. Joanna Hernik, prof. ZUT czwartek 14.30-16.30
11. dr Karolina Ertmańska

poniedziałek

poniedziałek 21.03

wtorek

wtorek 07.06

wtorek 14.06

wtorek 21.06

13.15-14.00

14.15-15.00

12.00-13.00

10.45-11.30

11.15-12.00

11.15-12.00

12. dr Arkadiusz Malkowski

wtorek

od 24.05

12.00-13.30

10.30-12.00

13. dr Rafał Mazur

wtorek

środa

środa 06.04, 13.04

9.15-10.00

17.00-17.45

17.00-18.30

14. dr Piotr Nowaczyk poniedziałek 13.30-15.00
15. dr Zbigniew Mazur wtorek

13.00-15.00