Katedra Analizy Systemowej i Marketingu

KATEDRA ANALIZY SYSTEMOWEJ I MARKETINGU

71-270 Szczecin, ul. Janickiego 31                           71-210 Szczecin, ul. Żołnierska 47

Centrala: Tel.: 91 449 68 50                                      Centrala: Tel.: 91 449 69 00

 

 

Lp.Imię i nazwiskoStanowiskoTelefonGabinete-mail
1

dr hab. Grażyna Karmowska, prof. ZUT

Dorobek naukowy

Kierownik Katedry91 449 6890

113

Janickiego

grazyna.karmowska@zut.edu.pl
2

dr Agnieszka Barczak

Dorobek naukowy

adiunkt b-d91 449 6888

109

Janickiego

agnieszka.barczak@zut.edu.pl
3

dr Emilia Barej-Kaczmarek

Dorobek naukowy

adiunkt b-d91 449 6911

116

Janickiego

emilja.barej@zut.edu.pl
4

dr Dawid Dawidowicz

Dorobek naukowy

link do www.researchgate.net

link do www.zut.academia.edu

adiunkt b-d91 449 6915

120

Janickiego

dawid.dawidowicz@zut.edu.pl
5

dr inż. Henryk Marjak

Dorobek naukowy

adiunkt b-d91 449 6899

102

Janickiego

henryk.marjak@zut.edu.pl
6

dr inż. Andrzej Sobczyk

 

adiunkt b-d91 449 6893

111

Janickiego

7

dr Feliks Stawarczyk

 

adiunkt b-d91 449 6855

124

Janickiego

feliks.stawarczyk@zut.edu.pl
8

dr inż. Beata Szczecińska

Dorobek naukowy

adiunkt b-d91 449 6896

105

Janickiego

beata.szczecinska@zut.edu.pl
9

dr Wojciech Zbaraszewski

Dorobek naukowy, Monografia PL, Monografia DE

adiunkt b-d91 449 6913

123

Janickiego

wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl
10

dr Anna Czarny

Dorobek naukowy

adiunkt dyd91 449 6914

119

Janickiego

anna.czarny@zut.edu.pl
11dr hab. Joanna Hernik, prof. ZUTprofesor Uczelni91 449 6905

307

Żołnierska

joanna.hernik@zut.edu.pl
12dr Karolina Ertmańskaadiunkt b-d91 449 6908

310

Żołnierska

karolina.ertmanska@zut.edu.pl
13dr Arkadiusz Malkowskiadiunkt b-d91 449 6920

305

Żołnierska

arkadiusz.malkowski@zut.edu.pl
14dr Rafał Mazuradiunkt b-d91 449 6907

309

Żołnierska

rafal.mazur@zut.edu.pl
15dr Piotr Nowaczykadiunkt b-d91 449 6921

310

Żołnierska

piotr.nowaczyk@zut.edu.pl
16dr Zbigniew Mazuradiunkt dyd91 449 6926

303

Żołnierska

zbigniew.mazur@zut.edu.pl

 

Konsultacje pracowników w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem MS TEAMS od dnia 14.10.2020 do odwołania.

 Lp.

Imię i nazwisko

Dzień konsultacji

Godziny konsultacji

1.

dr hab. Grażyna Karmowska, prof. ZUT

czwartek

9.30-11.00

2.

dr Agnieszka Barczak

czwartek

11.30-13.00

3.

dr Emilia Barej-Kaczmarek

urlop

 

4.

dr Dawid Dawidowicz

poniedziałek

8.15-9.45

5.

dr inż. Henryk Marjak

piątek

10.00-11.30

6.

dr inż. Andrzej Sobczyk

wtorek

15.00-16.30

7.

dr Feliks Marek Stawarczyk

wtorek

10.00-11.30

8.

dr inż. Beata Szczecińska

środa

10.30-12.00

9.

dr Wojciech Zbaraszewski

poniedziałek

8.30-10.00

10 dr Anna Czarny

środa

11.45-13.15

11. dr hab. Joanna Hernik, prof. ZUT urlop
12. dr Karolina Ertmańska środa 8.00-9.30
13. dr Arkadiusz Malkowski wtorek 10.15-11.45
14. dr Rafał Mazur

środa

16.00-17.30

15. dr Piotr Nowaczyk poniedziałek 13.30-15.00
16. dr Zbigniew Mazur poniedziałek

11.30-13.00

 

SEKCJA DS. OBSŁUGI JEDNOSTEK DYDAKTYCZNYCH

lic. Sławomir Prorok - tel.: 91 449 68 61

przyjmowanie interesantów codziennie od godz. 7.30-15.30; ul. Janickiego 31, pok. 115

lic. Małgorzata Szychowska - tel.: 91 449 69 38/40

przyjmowanie interesantów codziennie od godz. 8.30-12.30; ul. Żołnierska 47, pok. 129