Katedra Analizy Systemowej i Finansów

 

 ul. Janickiego 31

 71-270 Szczecin

 Centrala: 449 68 50

  

 

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

6890

113

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

Zakład Analizy Systemowej

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr hab. Grażyna Karmowska prof. ZUT 

Dorobek naukowy

6890 

113 

grazyna.karmowska@zut.edu.pl 

 

 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr inż. Andrzej Sobczyk 

6893 

111 

andrzej.sobczyk@zut.edu.pl 

dr Agnieszka Barczak 
Dorobek naukowy

6888109agnieszka-barczak@zut.edu.pl 

dr inż. Beata Szczecińska 

Dorobek naukowy

6896 

105 

beata.szczecinska@zut.edu.pl 

dr inż. Henryk Marjak 

Dorobek naukowy

6899 

102 

henryk.marjak@zut.edu.pl 

Zakład Badań Systemów Transportu i Logistyki

Kierownik 

telefon 

pokój 

e-mail 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Anna Czarny 

Dorobek naukowy

6914   

  119 

anna.czarny@zut.edu.pl 

dr Feliks Stawarczyk6855115

fstawarczyk@zut.edu.pl

 

Pracownia Finansów

Kierownik

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Wojciech Zbaraszewski

Dorobek naukowy

Monografia (Pl, De

6913 

122 

wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl 

Adiunkci 

telefon 

pokój 

e-mail 

dr Dawid Dawidowicz

Dorobek naukowy
Publikcje: 1, 2, 3 

6915 

120 

dawid.dawidowicz@zut.edu.pl 

dr Emilia Barej-Kaczmarek

Dorobek naukowy

6911 

116 

emilia.barej@zut.edu.pl 

 

 

 

 KATEDRA ANALIZY SYSTEMOWEJ I FINANSÓW

KONSULTACJE, UL. JANICKIEGO 31

Semestr zimowy w roku akad. 2018-2019

 LP.

IMIĘ I NAZWISKO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

1.

Prof. dr hab. Grażyna KARMOWSKA

Wtorek

10.00-11.30

113

2.

Dr Agnieszka BARCZAK

Środa

10.00-11.30

109

4.

Dr Emilia BAREJ–KACZMAREK

Czwartek

8.15-9.45

116

5.

Dr Anna CZARNY

Wtorek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

anna.czarny@zut.edu.pl)

14.00-15.30

119

6.

Dr Dawid DAWIDOWICZ

Poniedziałek

10.45-11.15

120

7.

Dr inż. Henryk MARJAK

Piątek

(proszę o zapowiedź e-mailem:

henryk.marjak@zut.edu.pl)

10.00-11.30

102

9.

Dr inż. Andrzej SOBCZYK

Czwartek

13.00-14.30

111

10.

Dr Feliks Marek STAWARCZYK

Środa

13.00-14.30

124

11.

Dr inż. Beata SZCZECIŃSKA

Wtorek

10.30-12.00

105

12.

Dr Wojciech Zabaraszewski

 

 

122

 

 SEKRETARIAT KATEDRY:

UL. JANICKIEGO 31, POK. 115

OTWARTY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 730-1530

E-MAIL DO KAŻDEGO Z NAUCZYCIELI AKADEMICKICH: imie.nazwisko@zut.edu.pl