Targi Pracy KARIERA 2018 20.11.2018 12:39

Już 27 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się IX Targi Pracy KARIERA 2018 organizowane przez uczelniane Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Studentom i absolwentom targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zebrania nowych długopisów i gadżetów, a okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą.

Szczegóły w tym linku

www.zut.edu.pl/zut-studenci/aktualnosci/article/targi-pracy-kariera-2018.html