Aktualności Pracowniów Wydziału Ekonomicznego

Zapraszamy na polsko-niemieckie wydarzenie w Międzyzdrojach w Wolińskim Parku Narodowym. 03.10.2018 13:46

Serdecznie zapraszamy na polsko-niemieckie spotkanie w Międzyzdrojach  w dniu 19.10. br (piątek) w godz. 10:00 - 17:00 pod przewodnim tytułem "Regionalne efekty ekonomiczne z turystyki w parkach narodowych".

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z aktualnym stanem badań dotyczących społeczno-ekonomicznych efektów z turystyki w polskich i niemieckich parkach narodowych.

Poza możliwością zapoznania się z aktualną problematyką obszarów chronionych podczas spotkania będzie można wymienić się poglądami, zapoznać ze studentami i pracownikami z Uniwersytetu w Greifswaldzie.

Co do zasady wydarzenia będzie prowadzone po polsku i niemiecku, a dla osób nieznających języka sąsiada organizatorzy zapewniają profesjonalne tłumaczenie.

Udział w wydarzeniu (transport, wyżywienie, tłumaczenie, wizyta studyjna w Wolińskim Parku Narodowym) jest bezpłatne. Wyjazd ze Szczecina o godz. 7:30, powrót do Szczecina ok. 18:30.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji pod adresem wzbaraszewski@zut.edu.pl.

Z poważaniem,

dr inż. Wojciech Zbaraszewski